UNS NAC 90 TABL. Zobacz większe

UNS NAC 90 TABL.

UNS_022

Nowy

NAC - N-acetyl L-cysteina, to zmodyfikowana forma cysteiny przyłączona do grupy acetylowej. Cysteina jest aminokwasem, który powszechnie występuje w ludzkim organizmie. 

Wykazuje zdolności oczyszczania organizmu z toksyn i wolnych rodników. Cysteina zwiększa poziom glutationu –  przeciwutleniacza, który poprawia wydolność oraz skraca czas potreningowej regeneracji mięśni.

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

33,00 zł

Więcej informacji

NAC - jest suplement diety w tabletkach. N-acetyl L-cysteina, to zmodyfikowana forma cysteiny przyłączona do grupy acetylowej. Cysteina jest aminokwasem, który powszechnie występuje w ludzkim organizmie. Cysteina wchodzi w skład białek strukturalnych, w tym mięśni szkieletowych. Oprócz funkcji budulcowych wykazuje działanie antyoksydacyjne. Wykazuje zdolności oczyszczania organizmu z toksyn i wolnych rodników.Cysteina zwiększa poziom glutationu –  przeciwutleniacza, który poprawia wydolność oraz skraca czas potreningowej regeneracji mięśni. Produkt polecany szczególnie sportowcom w okresie wzmożonego wysiłku fizycznego, oraz w czasie zwiększonej podatności na stres.  

  • 500 mg NAC w porcji,
  • prekursor endogennego glutationu,
  • wspiera pracę systemu antyoksydacyjnego.

Cysteina bierze aktywny udział w syntezie białek, enzymów oraz jest aminokwasem charakterystycznym dla białek strukturalnych. Jest również niezbędna w procesie syntezy glutationu jednego z najważniejszych przeciwutleniaczy i detoksykatorów naszego organizmu.

Zalecane dzienne spożycie:

1 porcję (1 tabletka) raz dziennie podczas posiłku, popić wodą.

Informacja żywieniowa

Składniki aktywne

Ilość w porcji dziennej ( 1 tabletce)

N-acetylo - L-cysteina

500 mg

 

Składniki: N-acetylo - L-cysteina, substancje wypełniające: celuloza; skrobia utleniona, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, fosforany wapnia, dwutlenek krzemu. 

30 inne produkty z tej samej kategorii: