Universal.Animal M-Stak 21sasz EU Zobacz większe

Tylko online

Universal.Animal M-Stak 21sasz EU

5256

Nowy

6 Przedmioty

149,00 zł

Więcej informacji

Nie ma wątpliwości, że niektóre najlepsze, najsilniejsze podziemne anaboliczne „odżywki” powstały we Wschodniej Europie. Prohormony takie jak na przykład androstenedion były stosowane dwadzieścia lat temu przez sportowców reprezentujących na olimpiadach Wschodnie Niemcy, którzy korzystali z tego środka do zwiększenia siły i osiągów.

Tribulus, inny środek ergogeniczny, był najpierw stosowany przez bułgarskich ciężarowców, którym umożliwił zawyżenie rekordów świata. Kolejny wielki sekret może pochodzić z Holandii. Po pięciu latach badań i prac rozwojowych w europejskich laboratoriach narodził się Animal M•Stak. Prototypy Animal M•Stak były najpierw wypróbowywane na czołowych kulturystach i sportowcach uprawiających sporty siłowe. Wyniki były błyskawiczne i zdumiewające. Ciężarowcy byli w stanie podnosić cięższe obciążenia. Kulturystom łatwiej było zbudować lepszej jakości mięśnie. Mister Universe i Mister Europe, Giovanny Thompson powiedział na ten temat: „Uwielbiam Animal M•Stak. To najsilniejsza odżywka budująca mięśnie, jaką kiedykolwiek stosowałem.” Inny sportowiec, który pragnął zachować anonimowość, powiedział nam, że nie mógł uwierzyć, że byliśmy w stanie stworzyć coś silniejszego niż Animal Stak: „Nie wierzyłem, że uda wam się zrobić coś lepszego niż Animal Stak, ale jednak. Animal M•Stak jest świetny!” Dzisiaj Animal M•Stak, nazwany tak przez kulturystów, dostępny jest również w Stanach Zjednoczonych. Animal M•Stak jest zwieńczeniem całego asortymentu naturalnych anabolików Animal. Pod wieloma względami Animal M•Stak jest podobny do swojego kuzyna, Animal Stak. Obie odżywki są wysoce anabolicznymi dodatkami stworzonymi dla sportowców uprawiających sporty siłowe na światowym poziomie. Obie polegają na unikalnej formule podwójnego zastrzyku testosteronu i hormonu wzrostu, która obecna jest tylko w odżywkach występujących pod nazwą Animal. Obie zawierają skuteczny DHT oraz ograniczniki estrogenu, dzięki czemu przyrosty są maksymalne. Jest jednak jedna zasadnicza różnica. Podstawowy skutek anaboliczny Animal Stak pochodził z jego zdolności do bezpośredniego wpływania na syntezę hormonów anabolicznych poprzez zmienianie się w takie hormony. Takie hormony anaboliczne następnie dają pożądane efekty. Z drugiej strony Animal M•Stak wpływa na mechanizmy biochemiczne, które usprawniają anabolizm: zwiększone zatrzymywanie azotu, dzielenie odżywiania, lepsze działanie insuliny, zwiększona synteza proteiny oraz zmniejszony katabolizm protein. Każdy z tych mechanizmów działa w ramach Animal M•Stak, usprawniając ogólne działanie anaboliczne organizmu. I ponieważ Animal M•Stak jest w stanie spełniać takie cele bez zastępczych sterydów, takich jak andro lub 19-nor, Animal M•Stak jest stworzony doskonale dla naturalnych kulturystów i ciężarowców, jak również innych sportowców, którzy muszą przechodzić badania na obecność środków dopingujących.

Jedna porcja: 1 paczka
Ilość porcji w jednym opakowaniu: 21
Opakowanie: 21 paczek
Ilość w jednej porcji % DZ

Witamina C (jako kwas askorbinowy) 50mg 83%
Witamina B6 (jako pirydoksyna HCl) 10mg 500%
Wapno (jako fosforan wapnia) 150mg 15%
Magnez (jako tlenek magnezu) 100mg 25%
Cynk (jako pikolinian cynku) 30mg 200%

Kompleks naturalnych flawonów/steronów
5-metyl-7metoksyizoflawon 100mg **
7-izoprooksyizoflawon 100mg **
20-hydroksyekdyson 100mg **
(ß-ekdysteron)

Czynnik wzrostu (hGF)
Pirogmtaminian L-argininy 2,5g **
Alfa-ketoglutaran L-ornityny 1,3g **
Lizyna (jako lizyna HCl) 1,2g **
Tauryna (jako L-tauryna) 750mg **
Leucyna (jako L-leucyna) 100mg **
Izoleucyna (jako L-izoleucyna) 50mg **
Walina (jako L-walina) 50mg **

Wzmacniacze hormonu utleniającego
Triboxybol™ 250mg **
(29% saponiny sterydowe)
Acetyl-L-karnityna (ALC) 250mg **
Karnityna (jako L-karnityna) 50mg **
Inhibitory anty-aromatyzacyjne
5,7-Dihydroksyflawon (Chryzina) 100mg **
Wyciąg z kudzu (izoflawony) 150mg **

Blokery DHT
Wyciąg z palmiczki 200mg **
ß-sitosterol 250mg **
Wyciąg z pygeum 50mg **
Wzmacniacze insuliny
Kwas alfa liponowy 10mg
Polinikotynian chromu 100mcg

Kompleks energii metabolicznej
Wyciąg z guarany (22% kofeiny) 500mg **
Wyciąg z gorzkiej pomarańczy 400mg **
(4% synefryny)
Wyciąg z kordycepsu 100mg **

Kompleks oczyszczający wątrobę
z substancji toksycznych
Lizofosfatydylocholina 50mg **
(z lecytyny)
Oset mleczny (nasiona) 75mg **

Pozostałe składniki:
Żelatyna, fosforan wapnia, serwatka, celuloza, kwas stearynowy i stearynian magnezu.

Zalecane stosowanie:
Przyjmować jedną paczkę dziennie przez 21 kolejnych dni. W dni treningu przyjmować paczkę 45 minut przez początkiem ćwiczeń. W dni wolne od treningów przyjmować jedną paczkę rano lub wczesnym popołudniem. Aby uzyskać maksymalne rezultaty, należy stosować cyklicznie: trzy tygodnie przyjmowania i tydzień przerwy. Powtórzyć zgodnie z zapotrzebowaniem.