Tylko online

Trec.Vitargo 1050g ananas

2746(4)

Nowy

11 Przedmioty

78,00 zł

Więcej informacji

Energetyczny napój węglowodanowy z dodatkiem składników mineralnych.


 

Niezwykły napój węglowodanowy - jedyny z widocznym efektem.Vitargo®  jest oparty na unikatowym opatentowanym węglowodanie Vitargo®, który został stworzony specjalnie po to, by sprostać wymogom i potrzebom najlepszych sportowców. Ten unikatowy suplement jest najefektywniejszy w celu ładowania węglowodanów przed zawodami, jak również jako napój w trakcie treningu i zawodów oraz przywracający poziom energii po wysiłku. Dowiodły tego badania kliniczne przeprowadzone w Instytucie Karolinska w Sztokholmie.

Węglowodanowy napój energetyczny Vitargo® jest oparty na opatentowanym węglowodanie, stworzonym specjalnie w celu sprostania wymaganiom i potrzebom najlepszych sportowców. Dostarcza mięśniom łatwo przyswajalne węglowodany – efektywną i łatwodostępną energię, umożliwiając uzupełnienie zapasów glikogenu. Vitargo® zawiera sacharydy o większej masie cząsteczkowej w porównaniu do popularnych płynów energetyzujących, strukturalnie zbliżonych do glikogenu. Większa masa cząsteczkowa sacharydu przyspiesza proces trawienia i transportu cukrów prostych do komórek mięśniowych, w których stają się bezpośrednim substratem do resyntezy związków wysokoenergetycznych. Produkt jest hipoosmotyczny, co decyduje o szybszym wchłaniania węglowodanów.

Maksymalna wytrzymałość dzięki ładowaniu węglowodanami.

Jest powszechnie wiadomo, że niedobory glikogenu wpływają negatywnie na poziom wytrzymałości. W takim przypadku sportowiec po prostu nie jest w stanie utrzymać tempa i intensywności przez całą sesję treningową. Podstawowa, dobrze zbilansowana dieta nie jest wystarczająca dla osiągania wyników. Tym, którzy często trenują i startują w zawodach, ciężko zaspokoić ogromne potrzeby energetyczne wyłącznie z pożywienia. Właśnie w tym momencie

Dawkowanie: 75g bezpośrenio przed,w trakcie i po treningu lub zawodach zmieszane z 750ml wody.