Trec.Olej Mct 400ml Zobacz większe

Tylko online

Trec.Olej Mct 400ml

2476

Nowy

4 Przedmioty

32,00 zł

Więcej informacji

Olej MCt to specjalny,unikalny rodzaj tłuszczu bardzo szybko i "spalany" przez organizm w celach energetycznych. Zastosowanie MCT w codziennej diecie wpływa w istotny sposób na wzrost siły, masy i wytrzymałości mięsniowej. Dostarcza on ponad 100% więcej efektywnej energii niż węglowodany i białka.

Charakteryzuje się przy tym niezwykle szybkim tempem wchłaniania w porównaniu z innymi środkami pokarmowymi. Zwiększenie udziału MCT w diecie sportowców warunkuje silną ochrone białek mięśniowych i rezerw węglowodanów w mięśniach, a także wpływa na zwiększenie sekrecji hormonów anabolicznych. 

MCT- jako wysoko skoncentrowane źródło energii, znajduje szczególne zastosowanie w aspekcie przygotowań sportowych, ukierunkowanych, na wzrost, masy ciała oraz poprawę wydolnośći organizmu podczas długotrwałych wysiłków wytrzymalościowych.

Sposób użycia: W celu zwiększenia energetyczności diety w programach treningowych ukierunkowanych na wzrost masy mięśniowej zaleca się przyjmowanie preparatu 3 razy dziennie po 1 łyżce stołowej w trakcie głównych posiłków.  W dyscyplinach wytrzymałościowych  podaje się specjalnie przygotowane napoje zawierające: 1000ml wody, 100g węglowodanów i 40ml MCT. Około 299ml płynu należy spożyc krótko przed startem,a następnie podawać taką samą porcję co 20-30 min w trakcie trwania wysiłku.