Swanson.Beta Carotene 25000IU 7500mcg 100sgels Zobacz większe

Tylko online

Swanson.Beta Carotene 25000IU 7500mcg 100sgels

13603

Nowy

4 Przedmioty

29,00 zł

Więcej informacji

Suplement Swanson Beta Carotene zawiera beta karoten - naturalny kartenoid. Beta karoten to silny antyoksydant wspomagający działanie organizmu - niszczy wolne rodniki zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się organizmu. Przekształcony przez organizm beta-karoten to naturalna prowitamina A. Dlatego też Swanson Beta-Carotene stosowany regularnie działa odmładzająco, poprawia wygląd skóry, poprawia wzrok i oczyszcza organizm. Beta carotene firmy Swanson to idealny suplement prozdrowotny dla każdego.

    Zalety prozdrowotnej odżywki Swanson Beta-karoten w kapsułkach:
  • silny antyoksydant,
  • naturalna prowitamina A,
  • działa odmładzająco,
  • preparat niszczy wolne rodniki,
  • chroni włókna kolagenowe przed niszczeniem,
  • suplement wspomaga proces widzenia oraz zapobiega powstawaniu tzw. „kurzej ślepoty”,
  • uczestniczy w wielu procesach biochemicznych w organizmie.
 

Beta karoten jest jednym z najsilniejszych naturalnych antyoksydantów. To naturalna prowitamina A o szerokim ochraniającym organizm działaniu. Betakaroten jako naturalna prowitamina A działa ochronnie na wzrok i wpływa na jego prawidłowe funkcjonowanie. Tani suplement Swanson Beta Carotene jako silny przeciwutleniacz - skutecznie walczy z wolnymi rodnikami, zmniejsza zaleganie cholesterolu w naczyniach krwionośnych i zmniejsza ryzyko zmian miażdżycowych. Dodatkowo betakaroten marki Swanson poprawia funkcjonowanie całego układu immunologicznego. Kapsułki z karotenem mają pozytywny wpływ na cały organizm dlatego warto stosować suplementację beta karotenem i wybrać wysokiej jakości beta-karoten w kapsułkach Swanson Beta Carotene.

Odżywki z beta karotenem, w tym Swanson Beta Carotene to idealny suplement diety dla wszystkich, którzy chcą uzupełnić dietę w ten silny antyutleniacz. Beta Caroten Swanson polecany jest głównie osobom narażonym na szybkie niszczenie i starzenie się skóry, osobom których skóra traci elastyczność i jędrność. Beta karoten w tabletkach powinni stosować sportowcy, szczególnie kulturyści przed zawodami, aby uzyskać świeży i ładny wygląd skóry. Osoby pracujące przy komputerze również docenią ochronne działanie na oczy Swanson Beta Carotene.

Dawkowanie :

Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia.

Skład :
Zawartość opakowania suplementu diety:1 kapsułka% realizacji dziennego zapotrzebowania
Beta Caroten7500 μg 
832%
(w odniesieniu do witaminy A)

Inne składniki amerykańskiego preparatu Swanson Beta Carotene:

beta karoten, olej sojowy (emulgator), żelatyna (otoczka kapsułki), olej warzywny i glicerol (substancje utrzymujące wilgotność), żółty wosk pszczeli i lecytyna sojowa (nośniki).

Przechowywanie suplementu diety: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.