Swanson.Maca 500mg 100kap Zobacz większe

Tylko online

Swanson.Maca 500mg 100kap

7739

Nowy

4 Przedmioty

43,00 zł

Więcej informacji

Maca -  zaopatruje organizm w naturalne aminokwasy, fitohormony, minerały i witaminy, zalecana jest dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a ich organizm jest zmuszany do intensywnego wysiłku umysłowego i fizycznego.  

  • Wspiera odporność przy wzmożonym wysiłku
  • Dodaje nergii i witalności
  • Idealna przy wszelkich sportach siłowo-szybkościowych
  • Hamuje zmęczenie
  • Stymuluje metabolizm
  • Wspiera procesy pamięciowe u osób starszych


Swanson Passion Maca stymuluje metabolizm, daje efekt energetyzujący, zwiększa witalność i wytrzymałość organizmu, reguluje wydzielanie hormonów. Jeden z najlepszych adaptogenów. Swanson Maca to suplement diety przydatny również w zespołach przewlekłego zmęczenia, a także w przypadkach zaburzeń miesiączkowania, w łagodzeniu objawów menopauzy i andropauzy oraz innych zaburzeń hormonalnych. W okresie menopauzy wspomaga leczenie osteoporozy.

Maca już od dawna stosowana jest przez peruwiańskich Indian jako środek wzmacniający organizm, a dzięki cennym właściwościom odżywczym znajduje także zastosowanie w stanach osłabienia, wycieńczenia i niedożywienia organizmu, w czasie rekonwalescencji oraz w okresie wzrostu. Maca stymuluje metabolizm, daje efekt energetyzujący, zwiększa witalność i wytrzymałość organizmu, reguluje wydzielanie hormonów. Maca jest uważana również za preparat poprawiający pamięć i zdolność przyswajania wiedzy oraz energizujący. Jest dostarczycielem substancji wzmacniających budowę i wytrzymałość mięśni szkieletowych. Maca  stanowi cenne uzupełnienie diety.

Maca firmy Swanson stymuluje metabolizm, daje efekt energetyzujący, rewitalizujący oraz zwiększa witalność i wytrzymałość organizmu, poprawia pamięć, reguluje wydzielanie hormonów, łagodzi stresy i depresje.
Maca jest fantastycznym źródłem energii dla zmęczonego organizmu i ma pozytywny wpływ na problemy związane z menstruacją, latami przejściowymi (klimakterium).

Na czym polega niezwykłość maki?
Maca, bogata w pełnowartościowe białko, egzogenne aminokwasy, łatwo przyswajalny wapń, żelazo, jod, witaminy, minerały i sterole okazuje się skuteczna w różnych stanach organizmu. Godna polecenia jako żywnościowy suplement, jest pomocna m.in. w leczeniu osteoporozy, anemii, niedoczynności tarczycy, w terapii antycholesterolowej.

Swanson Passion Maca jest pożądana w okresie rekonwalescencji (niedożywienia), wzrostu, ciąży i laktacji, jest też cennym środkiem immunostymulującym, wzmacniającym, rewitalizującym. Powoduje przyrost masy ciała, poprawia samopoczucie podczas leczenia wyniszczających chorób w rodzaju AIDS, nowotworów i gruźlicy. Działa pozytywnie - co potwierdziły współczesne badania - na układ rozrodczy, reguluje gospodarkę hormonalną. Łagodzi dyskomfort okresu przekwitania u kobiet, wspomaga leczenie bezpłodności i impotencji u mężczyzn.

Skład: 1 kap. Swanson Passion Maca zawiera 500 mg ekstraktu korzenia Maca (4:1 Lepidium meyenii)

Wielkość porcji: 1 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia: stosować 1 kap. Swanson Maca 1-2 razy dziennie z posiłkami.