Swanson.Epic Pro 25-Strain Probiotic 30vcap Zobacz większe

Tylko online

Swanson.Epic Pro 25-Strain Probiotic 30vcap

13480

Nowy

4 Przedmioty

74,00 zł

Więcej informacji

Epic Pro 25-Strain Probiotic od Swanson to rewelacyjny suplement dostarczający Ci niezwykle pomocnych mikroorganizmów pro i prebiotycznych. Mikroorganizmy te wpływają pozytywnie na Twoje samopoczucie oraz wspierają układ odpornościowy. Suplement polecany wszystkim osobom, które chcą jeszcze lepiej niż dotychczas zadbać o swoje zdrowie.

Pro i Prebiotyki – Różnice i działanie

Od długiego czasu w świecie zarówno sportowców jak ogólnym forum ludzi dbających o prowadzenie zdrowego trybu życia przewija się termin pre oraz probiotyków. Ale czym tak naprawdę ona są i jakie korzyści płyną z korzystania z nich? W ogólnym skrócie probiotyki są żywymi organizmami, które podanej w wystarczającej ilości wykazują pozytywny wpływ wspierając funkcjonowanie Twojego organizmu. Prebiotyki natomiast są to nietrawienie składniki żywności, które działają dopiero w jelicie i wykazują właściwości stymulujące wzrost ilości drobnoustrojów obecnych i działających w jelicie.

Suplement Epic Pro 25-Strain Probiotic od Swanson to środek, który otrzymujesz w formie wegańskich kapsułek. Taka forma oraz skład pozwala spożywać je nie tylko osobom, które prowadzą dietę wegańską/wegetariańską, ale zapewniają również że składniki aktywne będą miały możliwość przejść przez barierę enzymów żołądkowych. Dzięki temu mikroorganizmy zawarte w suplemencie od firmy Swanson docierają tam, gdzie ich działanie jest najefektywniejsze – do dolnej części układu pokarmowego.

W składzie kapsułek Epic Pro 25-Strain Probiotic od firmy Swanson znajdziesz aż 25 skrupulatnie wyselekcjonowanych szczepów, w tym aż siedem gatunków mikroorganizmów z rodziny bifidobakterii i pro biotycznych drożdży Saccharomyces Boulardii, jak również probiotyki Nutraflora FOS, które dodatkowo pełnią rolę odżywiającą bakterie, co pomaga im w rozwoju.

Źródła pre i probiotyków

Źródeł pre i probiotyków jest dość sporo, nie każdy natomiast zawsze ma okazje spożywać odpowiednią ilość tego typu produktów żywieniowych aby zapewnić sobie sporą ilość tych pozytywnie działających mikroorganizmów. Świetnym źródłem probiotyków są między innymi produkty kwaśne oraz sfermentowane, a więc takie jak na przykład kiszona kapusta, kefir, jogurt czy marynowane warzywa. Również nieco bardziej egzotyczne produkty takie jak chociażby sfermentowana pasta sojowa miso będąca podstawą kuchni japońskiej czy kimchi tradycyjna, kiszona na ostro kapusta po koreańsku.

Prebiotyki w odróżnieniu od probiotyków są to specyficzne formy błonnika pokarmowego, które mają możliwość odżywiania dobrych bakterii oraz probiotyków. Znajdziesz je między innymi w cykorii korzennej, karczochach jerozolimskich, czosnku, cebuli czy w zielonych liściastych warzywach takich jak szpinak. Nie każdy z nas zawsze ma możliwość spożywania posiłków obfitych w tego typu produkty żywieniowe, warto zatem zadbać o dostarczenie odpowiedniej ich ilości do organizmu ze źródeł zewnętrznych. Jedna kapsułka Epic Pro 25-Strain Probiotic od Swanson dostarcza Ci do 30 miliardów CFU probiotycznych organizmów, to niebywała ilość, która skutecznie wesprze Twój organizm.