Sport Definition PUMP 5250 That's the Capsule 150 kaps. Zobacz większe

Sport Definition PUMP 5250 That's the Capsule 150 kaps.

Nowy

  • NIESAMOWITA SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI POŁĄCZENIU AAKG ORAZ CHLOROWODORKU ARGININY
  • WYSOKA KONCENTRACJA SUBSTANCJI AKTYWNYCH W KAŻDEJ PORCJI
  • POTĘGUJE EFEKT POMPY TRENINGOWEJ
  • PRZYCZYNIA SIĘ DO SZYBSZEGO ODŻYWIENIA I DOTLENIENIA KOMÓREK
  • WPŁYWA NA POPRAWĘ REGENERACJI POTRENINGOWEJ
  • NIE ZAWIERA STYMULANTÓW

Więcej szczegółów

97 Przedmioty

69,00 zł

Więcej informacji

Najwyższej jakości booster tlenku azotu (NO), dzięki któremu nie tylko poprawisz swoją motywację i chęci do działania (niesamowita pompa treningowa), ale także usprawnisz transport substancji odżywczych i tlenu do swoich mięśni! Skuteczne połączenie AAKG oraz argininy HCl. Szybsza regeneracja oraz lepsze przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej na wyciągnięcie ręki. 

MAKSYMALNE DZIAŁANIE DZIĘKI SOLIDNYM DAWKOM AAKG ORAZ CHLOROWODORKU ARGININY!

Sport Definition PUMP jest preparatem przedtreningowym, który bazuje jedynie na sprawdzonych i skutecznych składnikach, w odpowiednio dobranych dawkach. Każda porcja po prostu działa i nie ma w tej kwestii żadnych wątpliwości. Włączając do suplementacji okołotreningowej właśnie ten preparat zyskujesz podwójnie: znakomitą pompę na treningu oraz poprawę regeneracji, która de facto przekłada się na uzyskiwane efekty w postaci przyrostu suchej masy mięśniowej. Forma kapsułek umożliwia swobodny dobór dawki pod konkretne oczekiwania, ale także nie wymaga wcześniejszego rozpuszczania i przygotowywania. Wysoki komfort podczas suplementacji jest wbrew pozorom bardzo istotnym aspektem współczesnego świata.

ZAPEWNIA HARDCOROWĄ POMPĘ, NIE ZAWIERA KOFEINY ANI STYMULANTÓW!

Sport Definition PUMP jest bardzo dobrym wyborem dla każdego sportowca, który ceni najwyższą światową jakość i dobrą cenę. Oczywiście nie można zapomnieć o znakomitym działaniu każdej porcji, bowiem już 5 kapsułek zawiera w sobie tak dużą dawkę substancji pompujących by widocznie poprawić efekt pompy treningowej. Rozszerzanie się naczyń krwionośnych poza ewidentnym wpływem na poziom motywacji przekłada się na większą ich przepustowość. Fakt ten wpływa bezpośrednio na poprawę procesów regeneracyjnych dzięki szybszemu odżywieniu i dotlenieniu tkanek organizmu (w tym mięśni). Należy pamiętać, że wpływa na utrzymanie dodatniego bilansu azotowego, a ten jest niezbędnym elementem dla sprawnego zajścia procesów anabolicznych. Warto wspomnieć, że nie zawiera żadnych stymulantów oraz kreatyny co sprawia, że z powodzeniem można go stosować podczas wieczornych treningów oraz w przerwie pomiędzy cyklami na kreatynie.

AAKG (alfa-ktetoglutaran argininy) oraz chlorowodorek argininy (arginina HCl) są niezwykle skutecznymi popularnymi boosterami tlenku azotu (NO), jednak ich wpływ na organizm sportowca uwidacznia się także poprzez poprawę wydolności tlenowej. Jest to preparat w 100% legalny i bezpieczny! Wybierając go możesz być pewien, że będą to dobrze wydane pieniądze.

UWAGA!!!

Literatura naukowa dowodzi, że arginina wpływa na zwiększanie sekrecji hormonu wzrostu (HGH), który wpływa bardzo pozytywnie na osiągane przyrosty tkanki mięśniowej [Campbell i in. 2004, Alba-Roth i in. 1988]. Wpływ na procesy anaboliczne organizmu obejmuje między innymi zwiększone wykorzystanie dostarczanych do organizmu aminokwasów. Zwiększona zostaje także objętość poszczególnych włókien mięśniowych.

DAWKOWANIE:

Przyjmować 5 kapsułek popijając odpowiednią ilością płynu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:PUMP
Porcja:5 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu:30
Opakowanie:150 kaps.
Zawartość:w porcji:zaw:% RWS*
Wartość energetyczna86kJ/21kcal
Tłuszcz< 0,1g
w tym kwasy nasycone< 0,1g
Węglowodany< 0,1g
w tym cukry< 0,1g
Błonnik< 0,1g
Białko0,6g
Sól< 0,1g
Alfa-ketoglutaran L-argininy4200mg
w tym L-arginina2268mg
Chlorowodorek L-argininy1050mg
w tym L-arginina871,5mg
Składniki: 69,5% alfa-ketoglutaran L-argininy, chlorowodorek L-argininy, żelatyna [otoczka kapsułki, barwnik (dwutlenek tytanu)].

* % Referencyjna wartość spożycia

30 inne produkty z tej samej kategorii: