Sport Definition BCAA 1200mg Thats the Capsule 264 kaps. Zobacz większe

Sport Definition BCAA 1200mg Thats the Capsule 264 kaps.

Nowy

  • WYSOKA KONCENTRACJA AMINOKWASÓW BCAA W KAŻDEJ PORCJI
  • OPTYMALNA PROPORCJA 2:1:1
  • WYKAZUJE SILNE DZIAŁANIE ANTYKATABOLICZNE ORAZ WSPIERA PROCESY ANABOLICZNE
  • WSPIERA REGENERACJĘ POTRENINGOWĄ
  • PRZYCZYNIA SIĘ DO PRZYROSTU BEZTŁUSZCZOWEJ MASY MIĘŚNIOWEJ
  • ODDALA POCZUCIE ZMĘCZENIA I OGRANICZA BOLESNOŚĆ MIĘŚNI
  • KOMFORTOWA SUPLEMENTACJA DZIĘKI FORMIE KAPSUŁEK
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE

Więcej szczegółów

30 Przedmioty

99,00 zł

Więcej informacji

Wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAA w formie kapsułek. Optymalna proporcja 2:1:1 (dla l-leucyny, l-izoleucyny oraz l-waliny) zapewnia silne właściwości antykataboliczne, wspiera regenerację oraz oddala poczucie zmęczenia na treningu. Zawiera dodatek witaminy B6, wspiera procesy energetyczne organizmu!

POTĘŻNA SIŁA ANTYKATABOLICZNA W FORMIE KOMFORTOWYCH KAPSUŁEK.

Sport Definition BCAA MEGA DOSE jest propozycją dla najbardziej wymagających sportowców, którzy cenią sobie nie tylko wysoką jakość, ale także rozsądną cenę. Formuła produktu została oparta w pełni na najwyższej jakości aminokwasach rozgałęzionych w proporcji 2:1:1 (dla l-leucyny, l-izoleucyny oraz l-waliny), która zapewnia ochronę tkanki mięśniowej przed katabolizmem. Warto pamiętać, że wprowadzenie BCAA do suplementacji niesie za sobą wiele innych korzyści takich jak przyśpieszenie regeneracji potreningowej, oddalanie zmęczenia podczas ćwiczeń, ale także wspiera przyrosty beztłuszczowej masy ciała. Aminokwasy rozgałęzione stanowią około 35 do 40% suchej masy mięśniowej, więc warto zadbać o ich odpowiednią ilość w codziennej diecie. Niestety nie są syntetyzowane przez organizm człowieka – muszą zatem zostać dostarczone z zewnątrz z pokarmem, bądź przy pomocy profesjonalnej suplementacji.

POPRAWIA SZYBKOŚĆ REGENERACJI ORAZ ODDALA POCZUCIE ZMĘCZENIA NA TRENINGU.

Sport Definition BCAA MEGA DOSE dostarcza w każdej porcji 4800mg aminokwasów rozgałęzionych. Często uważa się, że aminokwasy rozgałęzione powinno stosować się tylko podczas odchudzania, by zabezpieczyć tkanki przed rozpadem – nic bardziej mylnego. Warto przemyśleć ich wprowadzenie nawet podczas cyklu masowego ze względu na ich aktywację szlaku mTOR, mającego duży wpływ na uzyskane przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej. Zatem BCAA to nie tyko silny antykatabolik, ale jak się okazuje wspiera także procesy anaboliczne.

Sport Definition BCAA MEGA DOSE jest odpowiedzią na Twoje potrzeby i jest w stanie spełnić w 100% Twoje oczekiwania. W zależności kiedy zastosujesz aminokwasy BCAA i jakie masz cele treningowe, wpływ na Twój organizm może być trochę inny. Stosując aminokwasy rozgałęzione podczas redukcji (odchudzania) będziesz w pełni zabezpieczony przed katabolizmem, natomiast na tak zwanej „masie” dostarczysz organizmowi najważniejszego budulca dla swojej przyszłej muskulatury. Jak widzisz, jest to suplement o bardzo szerokim zastosowaniu i warto go włączyć do suplementacji. Na temat aminokwasów BCAA prowadzono wiele badań naukowych i potwierdzono ich skuteczność!

DAWKOWANIE:

Przyjmować 4 kapsułki, popijając odpowiednią ilością płynu.

SKŁADNIKI AKTYWNE:BCAA Definition
Porcja:4 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu:66
Opakowanie:240 kaps.+ 24 kaps.
Zawartość:w porcji:zaw:% RWS*
Wartość energetyczna71kJ/17kcal
Tłuszcz< 0,1g
w tym kwasy nasycone< 0,1g
Węglowodany< 0,1g
w tym cukry< 0,1g
Błonnik< 0,1g
Białko3,8g
Sól< 0,1g
L-Leucyna2400mg
L-Izoleucyna1200mg
L-Walina1200mg
Witamina B60,9mg64%
Składniki: 44,2% L-leucyna, 22,1% L-izoleucyna, 22,1% L-walina, żelatyna (otoczka kapsułki), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), barwnik (dwutlenek tytanu).

* % Referencyjna wartość spożycia

30 inne produkty z tej samej kategorii: