Superior.Mega Rasp 120tab Zobacz większe

Tylko online

Superior.Mega Rasp 120tab

9127

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

109,00 zł

Więcej informacji

RASP to najsilniejszy spalacz tłuszczu dostępny na rynku. Razem z odżywką Twoje odchudzanie stanie się łatwiejsze. RASP pomoże Ci osiągnąć wymarzoną wagę. Unikalna formuła spali tłuszcz, przyspieszy trawienie i zapewni uczucie nasycenia przez cały dzień.

Opis

Jeśli szukasz silnego spalacza tłuszczu, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele, to właśnie go znalazłeś! RASP dosłownie rozerwie Twój tłuszcz na strzępy i rozwiąże Twoje wszystkie problemy związane z odchudzaniem! Unikalna formuła powoduje spalanie tłuszczu w organizmie. RASP pozwala spalić znacznie więcej kalorii niż inne spalacze tłuszczu dostępne na rynku. Już nie będziesz się stresował przed każdym stawaniem na wadze! RASP znacznie ułatwi Ci przejście na kolejny poziom do osiągnięcia wymarzonej wagi.
Specjaliści Superior14 opracowali specjalne połączenie, które nie jest tylko energetyzujące i dopingujące. RASP naprawdę zmienia tkankę tłuszczową w energię! Poza tym pomaga utrzymać motywację i wykonać zadanie z odpowiednią zawziętością. 17 to liczba naukowo dobranych składników zapewniających idealny sposób działania.

Główna idea spalacza tłuszczu RASP:

  • Utrzymanie optymalnego poziomu cukru we krwi (insulin optymalizator).
  • Zapewnia uczucie nasycenia i przyspieszenie systemu trawienia.
  • Przeobraża zapasy tłuszczu w energię.
  • Dostarcza więcej energii, aby wykonać intensywny trening.
  • Aktywuje efekt termogeniczny.

Wśród silnie skoncentrowanych składników występują:

  • Ekstrakt z zielonej herbaty – dla organizmu bardzo ważna jeśli chodzi o dzienną utratę tkanki tłuszczowej. Zielona herbata dodatkowo pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej i uzyskać znacznie więcej energii.
  • L-karnityna – to substancja, która jest szczególnie ważna aby regulować poziom lipidów w całym organizmie. Stosowanie L-karnityny przed wysiłkiem fizycznym uaktywnia zalegający tłuszcz i zamienia go bezpośrednio na energię. Skutkuje to niemal podwójną ilością spalanych kalorii. Zapobiega także zmęczeniu, skraca okres regeneracji po intensywnym wysiłku, podnosi wydolność i w ogromnym stopniu redukuje tkankę tłuszczową.
  • Guarana – to element, który sprzyja utracie masy ciała w przypadku stosowania w połączeniu z L-karnityną i zieloną herbatą.
  • Kola Nut (orzech Kola) – zawiera ogromne ilości kofeiny, dzięki czemu pomaga zwalczać zmęczenie. Kola Nut jest najczęściej stosowana jako stymulant centralnego układu nerwowego.

RASP Superior 14 to kombinacja samych naturalnych elementów. Działając wspólnie regulują procesy trawienne i blogują odkładanie się tłuszcze zamieniając go tymczasem w energię. Połączenie wszystkich składników zapewnia najlepszy efekt szybkiego spalania tłuszczu!

Jeżeli chcesz w szybkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów to produkt RASP jest dla Ciebie stworzony! Trenując z RASP od razu dostrzeżesz znaczącą różnicę. RASP to nowoczesny spalacz tłuszczu, z którym Twoje ciało stanie się perfekcyjne! RASP to produkt numer 1!

Dawkowanie:
Jako suplement diety rozpocząć dawkowanie od 1 kapsułki na pusty żołądek 15-30 minut przed śniadaniem przez pierwsze 2 dni. Dodatkową kapsułkę można zacząć przyjmować 5-6 godzin później zaczynając od 3 dnia. Nie należy jeść między posiłkami. W żadnym wypadku nie powinno się przekraczać dawki początkowej lub ignorować ostrzeżeń na opakowaniu. Nie należy używać produktu dłużej niż 8 tygodni. Po tym okresie trzeba zastosować 4 tygodniową przerwę. Nie przekraczać 3 kapsułek w ciągu doby. Nie należy spożywać w ciągu 5 godzin przed snem ze względu na pobudzenie organizmu.

Informacje:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Zalecana dzienna dawka nie powinna być przekroczona. Suplement diety nie zastępuje zróżnicowanej diety. Nie nadaje się dla dzieci, młodzieży, kobiet w ciąży i matek karmiących. Przekroczenie zalecanej dziennej dawki może powodować działania niepożądane. Przerwać w przypadku bezsenności, drżenia, zawrotów głowy, silnych bólów głowy, trudności w oddychaniu. Nie stosować razem z innymi stymulantami.