BIOGENIX CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine 60 kapsułek Zobacz większe

BIOGENIX CLA-Genix with Green Tea & L-Carnitine 60 kapsułek

BIOG_027

Nowy

Umiejętnie dobrane składniki pomogą Ci jednocześnie utrzymać sylwetkę w świetnej formie, spalić oporną tkankę tłuszczową oraz rozbudować masę mięśniową! Oto CLA-Genix™ marki Biogenix. Produkt pozwalający na więcej niż jednoskładnikowe suplementy!

 

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

49,00 zł

Więcej informacji

BIOGENIX CLA-Genix™ - SUPLEMENT O WSZECHSTRONNYM DZIAŁANIU!

 

Umiejętnie dobrane składniki pomogą Ci jednocześnie utrzymać sylwetkę w świetnej formie, spalić oporną tkankę tłuszczową oraz rozbudować masę mięśniową! Oto CLA-Genix™ marki Biogenix. Produkt pozwalający na więcej niż jednoskładnikowe suplementy!

 

BIOGENIX CLA-Genix™ - potężna synergia trzech składników

Skuteczność BIOGENIX CLA-Genix™ tkwi w nieszablonowym połączeniu trzech ważnych składników: sprzężonego kwasu linolowego, L-karnityny i ekstraktu z zielonej herbaty. Sekretem działania jest potężna synergia pomiędzy nimi! Z uwagi na wzajemne potęgowanie swoich właściwości, jako całość gwarantują niesamowite efekty i dają szansę na wymarzoną sylwetkę!


Niewątpliwie jednym z najistotniejszych cech BIOGENIX CLA-Genix™ jest to, że CLA wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, jak dowiedziono w wielu badaniach naukowych. [3] Obserwacje na zwierzętach wskazują, że sprzężony kwas linolowy pozwala na zmniejszone odkładania się tłuszczu i zwiększenie lipolizy w adipocytach, a także na zwiększenie spalania tłuszczy w komórkach mięśni i adipocytach. Pozwala to sądzić, że CLA ma wpływ na skład naszego ciała. [2] Co więcej, CLA nie tylko sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej. Badania dowodzą, że związek ten w dużych ilościach może mieć także wpływ na proces syntezy nowej tkanki mięśniowej! Potwierdzają też wpływ CLA na redukcję tkanki tłuszczowej [4].

 

BIOGENIX CLA-Genix™ - na redukcję tkanki tłuszczowej
 

Systematyczne stosowanie ekstraktu z zielonej herbaty standaryzowanego na EGCG przyczynia się do zwiększonego utleniania cząsteczek tłuszczu u mężczyzn w trakcie aktywności fizycznej o umiarkowanej intensywności. [6] Tym samym polifenole zgromadzone w ekstrakcie z herbaty, oprócz silnych właściwości antyoksydacyjnych [7], wspierają CLA w procesie utraty tkanki tłuszczowej. Warto jednak zaznaczyć, że efekt ten może być znacznie ograniczony przy braku L-karnityny. Związek ten pozwala na wydajny transport kwasów tłuszczowych do mitochondrium oraz poprawia stopień natlenienia komórek (Biochim Biophys Acta. 2016 Oct; 1863(10): 2422–2435, J Strength Cond Res. 2008 Jul;22(4):1130-5.).


Wszystkie trzy składniki – CLA, L-karnityna i zielona herbata – mogą łącznie przyczyniać się do utraty tkanki tłuszczowej [4] [Biochim Biophys Acta. 2016 Oct; 1863(10): 2422–2435.] [6].


Dlatego właśnie połączenie tych trzech składników daje oczekiwane rezultaty poparte wieloma badaniami naukowymi! BIOGENIX CLA-Genix™ to bezpieczne, kontrolowane i skuteczne kształtowanie sylwetki, którego rezultaty zostały poparte licznymi badaniami naukowymi! Mnoga liczba testów wykazała czystość użytych surowców od obecności mikrobiologicznych zanieczyszczeń, metali ciężki lub innych składników, które powszechnie uznaje się za niedozwolone w sporcie. Suplementy marki Biogenix stanowią gwarancję prawdziwego sukcesu!

Składniki: Sprzężony kwas linolowy CLA, ekstrakt zielonej herbaty, olej sojowy, L-karnityna, kapsułka (żelatyna, gliceryna, woda – składnik otoczki, barwnik: E172).

Informacja żywieniowa2 kapsułki4 kapsułki
Sprzężony kwas linolowy CLA 80% 
W tym CLA
1000 mg 
800 mg
2000 mg 
1600 mg
Ekstrakt zielonej herbaty 
W tym EGCG
400 mg 
132 mg
800 mg 
264 mg
L-karnityna200 mg

400 mg

BIOGENIX CLA-Genix™ to suplement diety przeznaczony dla osób odchudzających się, dążących do redukcji tkanki tłuszczowej, osób z nadwagą, jak również aktywnych fizycznie i sportowców.

Zalecana porcja dzienna: 1-2 kapsułki BIOGENIX CLA-Genix™ 2 razy dziennie po śniadaniu i na ok. 30 min. przed aktywnością fizyczną.

 

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

30 inne produkty z tej samej kategorii: