Tylko online

Nutrex.Lipo 6 Black 120kap

3510

Nowy

4 Przedmioty

119,00 zł

Więcej informacji

Nutrex Lipo 6 Black wyróżnia:

    - 5 niesamowicie aktywnych składników unicestwiających tkankę tłuszczową,

    - angażuje tkankę tłuszczową  do rozkładu poprzez 3 termogeniki

    - podnosi temperaturę  ciała w celu łatwiejszego rozkładu tłuszczu,

    - kapsułki w formie płynnej ułatwiają  wchłanianie suplementu.

NUTREX LIPO-6 BLACK jest najsilniejszym i najbardziej bezlitosnym spalaczem tłuszczu jaki mieliście Państwo widzieć. Korzystając z zaawansowanego laboratorium połączyliśmy ze sobą najefektywniej działające składniki. Spalacz tłuszczu który udało nam się w ten sposób stworzyć przekracza jakiekolwiek granice i wybiega poza obszar działania jego poprzedników. LIPO-6 BLACK atakuje tłuszcz z niebywałą skutecznością gdziekolwiek się odkłada.

Nie pomyl NUTREX LIPO-6 BLACK z żadnym innym spalaczem ponieważ tylko LIPO-6 BLACK jest tak silny. Jeżeli osiągnąłeś już wszystko co tylko mogłeś ze swoim dotychczasowym spalaczem a chcesz osiągnąć jeszcze większą redukcje jesteś doskonałym kandydatem do zastosowania LIPO-6 BLACK na sobie. Ten spalacz jest tak efektywnym i efektownym produktem ponieważ producent zdecydował się o postawienie kolejnego kroku i zawarciu w tym produkcie składników które są niewiarygodnie efektowne w spalaniu tkanki tłuszczowej w taki sposób że sama myśl o tym przeraża.

NUTREX LIPO-6 BLACK jest ostateczną alternatywą ukierunkowaną na pozbycie się nadmiaru tłuszczu. Substancje jakie zostały zawarte w jednej kapsułce działają wielopoziomowo pomagając w uwolnieniu energii, hamując łaknienie, spalając ostatecznie tkankę tłuszczową. Kapsułki Lipo-6 Black są w formie płynnej co oznacza lepsze wchłanianie suplementu i ograniczenie zagrożenia negatywnego wpływu na układ pokarmowy.Skład 3 kap :

Nicotinic Acid 98% (NE:19.6mg)  20 mg
Coffea arabica (fruit)  333 mg
Theobroma cacao (seed)  208,5 mg
Coleus Forskohlii  25 mg
Piper nigrum (fruit)  2,5 mg

Dawkowanie :

3 kapsułki rano na czczo druga porcja około 6 godzin później.