MuscleTech.Hyroxycut Hardcore Pro Series 110kap Zobacz większe

Tylko online

MuscleTech.Hyroxycut Hardcore Pro Series 110kap

4173

Nowy

4 Przedmioty

99,00 zł

Więcej informacji

Hydroxycut Hardcore Elite to wyjątkowo silny i skuteczny, termogeniczny spalacz tkanki tłuszczowej, a zarazem booster energetyczny, który efektywnie pobudzi organizm do każdej aktywności i przyspieszy metabolizm.

Wszystkie składniki zawarte w Hydroxycut Hardcore Elite mają na celu wspieranie procesu szybkiego i trwałego zrzucenia zbędnych kilogramów - podnoszą termogenezę, "podkręcają" metabolizm, przyśpieszają i usprawniają procesy metaboliczne tłuszczów, wykorzystanie węglowodanów i pobudzenie energii.

Ponadto, Hydroxycut Hardcore Elite zapewnia poprawę nastroju, skupienia oraz funkcji poznawczych (pamięć, koncentracja, logiczne myślenie), co czyni go jednym z najlepszych suplementów na rynku.

Hydroxycut Hardcore Elite jest wyjątkowo silnym spalaczem tkanki tłuszczowej, dlatego też zaleca się, aby był stosowany przez osoby, które ukończyły 18 rok życia. Hydroxycut Hardcore Elite to produkt dla wszystkich sportowców dążących do szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej, przy jednoczesnym zabezpieczeniu tkanki mięśniowej.

Porcja jednorazowa2 kapsułki 
Ilość porcji w opakowaniu55
Opakowanie110 kapsułek 
Informacje żywieniowe wjednej porcji   
Kofeina270 mg 
Ekstrakt Coleus250 mg 
Ekstrakt kakaowca100 mg 
L-Teanina100 mg 
Guarana75 mg 
Ekstrakt czarnego pieprzu1 mg 
Cayenne100 mcg 

DAWKOWANIE: Pierwszego dnia, w celu oceny tolerancji organizmu, przyjąć 1 kapsułkę suplementu na dzień. W dzień 2 i 3 przyjąć 2 kapsułki suplementu na dzień. W dni kolejne przyjmować 2 kapsułki 2 razy dziennie, 30-60 min przed największymi posiłkami dnia (np. śniadanie i obiad). Nie spożywać później niż 5 godzin przed snem.

TERMIN PRZYDATNOŚCI: minimum 6 miesięcy