Tylko online

HITEC.Black Devil 240kap

3063

Nowy

4 Przedmioty

79,00 zł

Więcej informacji

Black  Devil dzięki kombinacji naturalnych składników wywołuję gwałtowny wzrost poziomu testosteronu w organizmie młodego sportowca.


Unikatowy aminokwas
- kwas D-asparaginowy DAA, wpływając zarówno na oś podwzórze - przysadka mózgowa jak i na jądra, zwiększa stężenie LH o 33% a testosteronu aż o 42% u młodych mężczyzn, będących w szczycie produkcji endogennego testosteronu. DAA, w przeciwieństwie do prohormonów i sterydów anabolicznych, nie wywołuję  blokady osi podwzgórze-przysadka-jądra, dzięki czemu wspomaga libido i funkcje rozrodcze u młodych mężczyzn, a u sportowców „na i po cyklu” utrzymuje naturalną produkcje testosteronu, wrażliwość jader na działanie hormonów przysadkowych, a także zachowuje funkcje i wielkość jader. DAA równocześnie  pobudza wydzielanie hormonu wzrostu, dzieki czemu buduje zdefiniowaną beztłuszczową masę mięśniową.

 

W celu zwiększenia skuteczności działania DAA Black Devil zawiera komplet saponin steroidowych Tribulusa i Fenugreek, które zapewniają  maksymalną syntezę i wykorzystanie testosteronu przez organizm.


Kompleks witaminowo-mineralny ZMA zapewnia redukcję syntezy szkodliwego DHT z testosteronu, a także poprawia nocną produkcję i działanie wszystkich znanych hormonów anabolicznych: testosteronu, GH, IGF-1.


Doskonałą regenerację po-treningową i szybszą adaptacje do zwiększających się obciążeń treningowych uzyskano poprzez uzupełnienia składu Black Devil o ekstrakt z maki czyli tzw. „peruwiański żeńszeń”


SKŁAD:

Wartość energetyczna w dziennej porcji produktu:71 kJ/ 17 kcal
Wartość odżywcza w dziennej porcji produktu:
Białko3,9 g
Węglowodany0,0 g
Tłuszcz0,1 g
Witaminy w dziennej porcji produktu:

Witamina B61,1 mg78%*
Związki mineralne i pierwiastki śladowe w dziennej porcji produktu:
Magnez39,0 mg10%*
Cynk2,6 mg26 %*
*) ZDS – zalecane dzienne spożycie

 

DAWKOWANIE:

Stosować 1 porcję (4 kaps) na 30 minut przed treningiem lub ze śniadaniem oraz jedną porcję (4 kaps) przed snem.