FA.So Good Penaut Butter Crunchy 900g Zobacz większe

Tylko online

FA.So Good Penaut Butter Crunchy 900g

5463

Nowy

104 Przedmioty

28,00 zł

Więcej informacji

Naturalne masło orzechowe z prażonych orzeszków ziemnych pozyskiwane naturalnymi metodami produkcji poprzez poddawanie orzechów rozgniataniu w ich naturalnych skórkach bez jakichkolwiek dodatków, aż do uzyskania chrupkiej tekstury (wersja Crunchy) lub poprzez poddawanie orzechów mieleniu w ich naturalnych skórkach bez jakichkolwiek dodatków, aż do uzyskania perfekcyjnie gładkiej konsystencji (wersja Smooth).

  • Bez oleju palmowego
  • Bez dodatku cukru
  • Bez soli

Masło orzechowe So Good! Peanut Butter to produkt o wysokiej zawartości białka, błonnika pokarmowego i wysokiej zawartości tłuszczów nienasyconych, w tym głównie jednonienasyconych kwasów tłuszczowych. Jedno i wielonienasycone kwasy tłuszczowe są tak istotne gdyż zastępowanie w diecie tłuszczów nasyconych tłuszczami nienasyconymi pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Białko natomiast, to podstawowy składnik odżywczy, który przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej. Produkt nie zawiera żadnych dodatków więc w odróżnieniu od produktów z uwodornionym tłuszczem dodawanym w celu stabilizacji produktu nie posiada tłuszczów trans. Dodatkowo produkt nie zawiera soli i produkowany jest bez dodatku oleju palmowego i bez dodatku cukrów.

 

Skład
Wartość odżywcza w100 g
Wartość energetyczna2470 kJ / 596 kcal
Tłuszcz46,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,2 g
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone21,1 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone14,3 g
Weglowodany11,6 g
w tym cukry5,9 g
Błonnik8,5 g
Białko29,6 g
Sól0,0 g
Witaminy i minerały w100 g
Biotyna130 mcg (260% NRV)
Niacyna13,1 mg (82% NRV)
Miedź0,64 mg (64%NRV)
Fosfor420 mg (60% NRV)
Magnez190 mg (51% NRV)
Cynk3,3 mg (33% NRV)
*- %NRV – Dzienne referencyjne wartości spożycia

Skład: Orzeszki ziemne (100%).

Uwagi: Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu. Zamieszać przed użyciem gdyż może występować naturalne oddzielenie tłuszczu. Po otwarciu spożyć w przeciągu 3 miesięcy. Produkowany w zakładzie gdzie przetwarzane są również inne orzechy i sezam.

Masa netto: 1 kg

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: