FA.Carndy Protein Bar 50g chocolate coconut Zobacz większe

Tylko online

FA.Carndy Protein Bar 50g chocolate coconut

12101

Nowy

4 Przedmioty

7,00 zł

Więcej informacji

Baton CANDY Bar to idealne wsparcie dla osób w trakcie odchudzania, świetna propozycja fit/cheat meala, a także wygodny i smakowity sposób na uzupełnienie białka i błonnika. 

Żyjesz w ciągłym biegu, a nie masz zamiaru dopuścić do głodu? Pragniesz utrzymać swoją codzienną dietę i zadbać o dobowy bilans kaloryczny , aby starania na siłowni i Twój plan dietetyczny nie poszły na marne? Sięgnij po nowy baton proteinowy CANDY Protein Bar - wysokobiałkową przekąskę opartą na wyjątkowej recepturze. CANDY Protein Bar dostarcza, aż 46% białka z koncentratu serwatki oraz protein roślinnych – groszku. Produkt stanowi świetną alternatywę dla niezdrowych słodyczy, które nie dostarczają organizmowi korzystnych wartości odżywczych. Baton CANDY Protein Bar to idealne wsparcie dla osób w trakcie odchudzania, świetna propozycja fit/cheat meala, a także wygodny i smakowity sposób na uzupełnienie białka i błonnika. Z uwagi na wysoką porcję protein, baton może ułatwiać budowanie i utrzymanie masy mięśniowej. Dodatek błonnika w postaci frukooligosacharydów (FOS) pochodzących z cykorii, pozytywnie wpływa na regulacje trawienia i stanowi naturalny prebiotyk, który wspiera bakterie probiotyczne, stanowiące fizjologiczną mikrobiotę jelit.


CANDY Protein Bar jest jedyny w swoim rodzaju!


Zapewne myślisz, że CANDY Protein Bar to kolejny twardy baton białkowy, którego smak jest sztuczny i nie ma nic wspólnego klasycznymi słodkościami. Nic bardziej mylnego! Technologia i surowce wykorzystane do produkcji CANDY Protein Bar to właśnie gwarancja niepowtarzalnego smaku i struktury obfitującej w kawałki owoców, dającej prawdziwą przyjemność przy każdym kęsie, stanowiącej dopełnienie rozkoszy.


  • Wysoka zawartość białka
  • Dodatek prawdziwych owoców
  • Bez dodatku cukru
  • Uzupełnia codzienną dietę w błonnik
  • Wspomaga budowanie i utrzymanie masy mięśniowej