First Endurance.Optygen HP 120kap Zobacz większe

Tylko online

First Endurance.Optygen HP 120kap

7763

Nowy

10 Przedmioty

399,00 zł

Więcej informacji

Nowa, ulepszona formuła !!!

Jeszcze silniejsze działanie !!!


Dzięki nowej, ulepszonej formule OPTYGEN HP wykazuje jeszcze silniejsze działanie. Zupełnie nowa formuła preparatu zawiera opatentowaną macierz OptyMax . Badania wykazały, że formuła ta zwiększa wytrzymałość i wydolność organizmu aż o 23% oraz powoduje znaczący wzrost produkcji energii.

Sportowcy, którzy uczestniczyli w tych badaniach byli w stanie szybciej uzupełniać poziom glikogenu, co oczywiście zwiększa wytrzymałość podczas nawet najcięższych treningów. Ponad to uczestnicy badań rzadziej doświadczali stanów zapalnych mięśni po wysiłku fizycznym o bardzo dużej intensywności.

Optygen został wprowadzony do sprzedaży w 2002 roku. Od tego czasu przeprowadzono szereg różnych badań z których wynika, że Optygen zmniejsza poziom kortyzolu, co sprawia, że organizm szybciej się regeneruje, wzrasta poziom VO2 oraz zwiększa się wydolność. Polepsza się również wykorzystanie tlenu przez organizm.

Nowy OPTYGEN HP dostarcza o 50% więcej beta-alaniny.

W 2012 roku oceniono wpływ suplementacji beta-alaniny na VO2max (maksymalny minutowy pobór tlenu), wodolność organizmu oraz stężenie mleczanu. Badania prowadzono przez 6 tygodni. Wyniki pokazały znaczny wzrost VO2max, zwiększenie wydolności organizmu oraz przyspieszenie utylizacji mleczanu.

Badanie wykazało również, że suplementacja beta -alaniną zmniejsza stężenie mleczanu już podczas ćwiczeń co w widoczny sposób zwiększa wydajność ćwiczeń.

Zalecane dawkowanie:

4 kapsułki dziennie podczas posiłku


Skład:


Supplement Facts
Serving Size: 4 Capsules
Amount Per Serving%DV
Chromium (as Chelavite® amino acid Chelate)200 mcg167%
Rhodiola Extract (Rhodiola Rosea)(root) minimum 10% rosavins300 mg*

OptiMax Proprietary Matrix (Eleutherococcus senticosus extract (root) minimum 0.8% eleuthrosides; Panax notoginseng extract, Rosa Roxburghii fruit extract)

850 mg*
Beta-Alanine1500mg*
ATProTM Matrix (Calcium Pyruvate, Sodium Phosphate, Potassium Phosphate, Ribose)500mg*