Tylko online

Big Zone.Maximum Zinc 100tab

3383

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

45,00 zł

Więcej informacji

Przeznaczony dla sportowców.

Cynk jest jednym z niezbędnych mikroelementów, mający wpływ na wszystkie podstawowe procesy życiowe. Wpływa na pracę układu odpornościowego, prawidłowe wydzielanie insuliny przez trzustkę, a także na stężenie witaminy A i cholesterolu. Bierze udział w mineralizacji kości oraz gojeniu się ran. Jest stosowany przy leczeniu wrzodów żołądka, reumatyzmu czy chorób skórnych. Działa leczniczo na uporczywe żylaki, owrzodzenia i trądzik. Reguluje ciśnienie krwi i rytm serca. Wzmaga produkcję plemników.

Niedobór cynku może powodować między innymi:

            Niedokrwistość

            Wady wrodzone

            Złe gojenie ran

            Choroby skórne

            Złą tolerancję glukozy

            Utratę apetytu

Częste spożywanie alkoholu, długotrwałe zażywanie pigułek antykoncepcyjny i niektórych farmaceutyków powoduje obniżenie poziomu cynku w organizmie.

Najważniejsze cechy produktu:

            Najlepsza możliwa biodostępność

            50 mg cynku w 1 tabletce

            Łatwe dawkowanie

 

 

Big Zone – jakość na pierwszym miejscu

Big Zone to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do przedsiębiorstwa Headquarter z Berlina, istniejącego od 1993 roku.


Wszystkie produkty Big Zone są produkowane wyłącznie w Niemczech i podlegają ciągłym kontrolom jakości wymaganym w tym kraju.  Tworzone są wespół z naukowcami w zakresie żywienia, farmacji i biochemii. Cała produkcja kontrolowana jest komputerowo, zapewniona jest 100%-towa powtarzalność każdej partii. Oprócz tego każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży.


Produkty Big Zone spełniają wszelkie normy wymagane wg standardów IFS (International Food Standard), DIN ISO Norm, HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points), GMP. Wszystkie opakowania są hermetyczne zamykane, gwarantujemy 100% pewności zgodności zawartości z etykietą.


Na linii produkcyjnej, na której produkowane są nasze odżywki, produkowane są tylko środki spożywcze i nie ma możliwości zanieczyszczenia ich przez lekarstwa i środki dopingowe. Wobec tego, każdy sportowiec ma pewność zakupu środków w 100% wolnych od dopingu. 

 

DAWKOWANIE: pół tabletki dziennie.

 

SKŁAD: maltodekstryna, chelat aminokwasowy cynku, sorbitol (wypełniacz), tri krzemian magnezu, substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych,

                                   

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA                     w porcji (1/2 Tabletki)    

Cynk                                                                  25 mg