Activlab.Creatine Capsules 300kap Zobacz większe

Tylko online

Activlab.Creatine Capsules 300kap

AC2(1)

Nowy

4 Przedmioty

45,00 zł

Więcej informacji

Producent: Activita

Efektywna kreatyna w kapsułkach
– ułatwia przyrost czystej masy mięśniowej
– zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni
– sprzyja regeneracji potreningowej
– stopień rozdrobnienia 200 MESH

Kreatyna to związek naturalnie występujący w organizmie ludzkim. Ułatwia produkcję energii (ATP), nasila procesy anaboliczne i stymuluje wzrost białek mięśniowych, potęguje siłę skurczu mięśnia oraz zwiększa nawodnienie komórek mięśniowych. Posiada również silne właściwości antykataboliczne, wydatnie przyspiesza okres regeneracji potreningowej.

Regularna suplementacja Activita Creatine Powder zwiększa beztłuszczową masę ciała, powoduje  wzrost siły i wytrzymałości mięśniowej, poprawia ogólną kondycję organizmu, podnosi zdolność wysiłkową i adaptację treningową. Już po kilku dniach stosowania mięśnie stają się większe i bardziej napompowane. Poprawia się wydolność organizmu, dzięki czemu możliwe są dłuższe, efektywniejsze treningi. Stopień rozdrobnienia 200 MESH wpływa na lepsze wchłanianie kreatyny przez organizm.

Sposób użycia:
Faza nasycenia: do 20 kaps. dziennie przez okres 5 dni w dawkach podzielonych najlepiej po 5 kaps. przed śniadaniem, przed i po treningu, przed snem.
Dawki podtrzymujące: 2 x 4-5 kaps. - w dni treningowe przed i po treningu, w dni nietreningowe rano na czczo i przed snem.
Zaleca się przyjmować z Activita Carbo Energy Power  lub Activita Dextrose. W celu nasilenia efektów stosować w połączeniu z Activita HMB 500 Pure.


Wartość odżywcza:
                                               w 1 kapsulce
Monohydrat kreatyny                 1000 mg