Activlab.Energon X 1000 90kap Zobacz większe

Tylko online

Activlab.Energon X 1000 90kap

1136

Nowy

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

26,00 zł

Więcej informacji

Producent: Activita

Preparat (kompleks ziół i minerałów) który w maksymalny sposób działa energetyzująco na  organizm.

          działa pobudzająco na układ nerwowy

            polepsza procesy kojarzeniowe poprawiając pamięć

            zmniejsza zmęczenie i senność

            stabilizuje funkcjonowanie komórek nerwowych

            i mózgowych

            przeciwdziała fizjologicznym zmianom powodowanym

            przez stresy

GUARANA (pauliinia cupana) roślina, która zawiera kofeinę działająca jako stymulant. W porównaniu z kawą nie wywołuje niepożądanych skutków (wrzodów żołądka i nie uzależnia). Polecana jest tym, którzy są wyczerpani psychofizycznie lub osobom, które cały czas muszą pracować w warunkach wzmożonej koncentracji studenci, sportowcy, kierowcy, piloci. Polecana jako zamiennik kawy. Pobudza pracę serca oraz układu oddechowego, co powoduje znaczne ożywienie organizmu.

ŻEŃSZEŃ działa tonizująco, podnosi wydolność organizmu. Zawiera substancje biologicznie czynne, które noszą nazwy ginsenozydów (panaxozydów). Żeńszeń przeciwdziała zmęczeniu, znużeniu organizmu, działa pobudzająco, wzmacnia pamięć i procesy myślenia. Wpływa również na zmianę metabolizmu podczas wysiłku  spalaniu ulega więcej tłuszczu.

TAURYNA jest aminokwasem warunkowo-niezbędnym. Magazynuje azot w organizmie, zmniejsza intensywność rozpadu białek wykazuje działanie antykataboliczne, znacznie wpływając na poprawę umięśnienia. Tauryna ogranicza wytwarzanie serotoniny powodując zmniejszenie odczucia zmęczenia oraz poprawiając możliwości organizmu co do dłuższego w czasie wykonywania wysiłku fizycznego i umysłowego. Tauryna posiada również wpływ na metabolizm węglowodanów  zmniejsza stężenia cukru we krwi.

MAGNEZ Poprawia koncentrację , niweluje oznaki zmęczenia (nawet przewlekłego). Wskazany dla osób działających w sytuacji wysokich wymagań i rygorów - osoby aktywne umysłowo i fizycznie. Działa relaksująco i antystresowo. Magnez wyzwala i magazynuje energię komórkową powstałą ze spalania węglowodanów (glukozy) w organizmie.

WITAMINA B6 jest niezbędna dla prawidłowej gospodarki białkowej, warunkuje transaminację, czyli proces, który prowadzi do syntezy różnych aminokwasów w organiźmie a także inne przemiany metaboliczne w obrębie substancji białkowych. Wit. B6 jest niezbędna w regulacji układu nerwowego.

Sposób dawkowania: 1 kaps. przed śniadaniem i 2 kaps. przed treningiem. Nie stosować preparatu przed snem ze względu na silne działanie pobudzające.

Wartość odżywcza jednej kapsułki (720 mg)

guarana            300 mg

tauryna 35 mg

wit. B6               1 mg

żeńszeń            80 mg

magnez 75 mg