Activlab.Hmb 1250 Mega Tabs 230tab Zobacz większe

Tylko online

Activlab.Hmb 1250 Mega Tabs 230tab

3341

Nowy

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

89,00 zł

Więcej informacji

ACTIVITA HMß 500- antykatabolik - dietetyczny środek spożywczy zawierający w swoim składzie ß-hydroksy - ß-metylomaślan substancję bioaktywną występującą w niewielkich ilościach w pożywieniu oraz wytwarzaną przez organizm człowieka z aminokwasu L-leucyny. Zapobiega rozpadowi białek ustrojowych (działanie antykataboliczne) zwiększając o ponad 50% anaboliczne działanie treningu. Wspomaga przyrost siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej (przyczyniając się do wzrostu tzw. beztłuszczowej masy ciała). Wzmacnia system odpornościowy redukując skutki stresu związanego z ciężkim wysiłkiem fizycznym lub dietę odchudzającą. Obniża poziom cholesterolu. ACTIVITA HMß poleca się dla osób aktywnych, sportowców wyczynowych a także podczas rekonwalescencji po przebytych chorobach, operacjach oraz w łagodzeniu przypadłości wieku późnego.

Wartość energetyczna 1 kapsułki: 1,7 kJ/0,4 kcal.

Wartość odżywcza 1 kapsułki:
HMß-Ca 500 mg

W celu nasilenia efektu anabolicznego stosować w połączeniu z ACTIVITA CREA POWER i ACTIVITA BCAA. W celu nasilenia efektu odchudzającego stosować w połączeniu z ACTIVITA L-karnityna.

Sposób użycia :
HMB spożywać w ilości 3 g dziennie (tj. 6 kap.) w równomiernie podzielonych porcjach 30 min przed śniadaniem, przed/po treningu oraz przed snem. Suplement spożywać na pusty żołądek. Po przyjęciu nic nie jeść przez ok. 20-30 min. W okresie przyjmowania zaleca się zwiększenie podaży białka. W okresie redukcji masy ciała zaleca się stosowanie ok. 1,5 g przed wysiłkiem aerobowym w celu osłonięcia mięsni przed spalaniem. Preparat popijać wodą, a najlepiej napojem zawierającym węglowodany proste.